Menu
Your Cart

İade ve Değişim Şartları

www.eformmedikal.com sitesinden satın aldığınız tüm ürünler Medopar Medikal garantisi altındadır. Almış olduğunuz ürünleri, aşağıda belirtilen şartlar çerçevesinde, değiştirme ve iade etme hakkınız bulunmaktadır.

İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI

1- Değişim yapılacak ve/veya iade edilecek ürün veya ürünlerin kullanılmamış olması, kirlenmemiş olması, tadilat (paça boyu, ütü izi dikişi, daraltma vs.) yapılmamış olması gerekmektedir.

2- Belirtilen şartları sağlamayan ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmez.

3- Değişimlerde oluşacak teslimat masrafları:

   3a- SATICI kaynaklı hatalarda (yanlış/eksik ürün gönderimi, alt/üst beden uyumsuzluğu, üretim hataları vs.) kargo masrafları SATICI tarafından karşılanacaktır.

   4b- ALICI kaynaklı hatalarda (yanlış model, renk, beden, adet seçilmesi vs.) kargo masrafları ALICI tarafından karşılanacaktır. Bu sebeple, yüksek kargo ücretleri ödememek için, ürünleri Aras Kargo ile gönderebilirsiniz. Aras Kargo şubesine kargonuzu teslim ederken, '..................... no.lu Medopar Medikal/Çorlu Medikal anlaşmalı hesabı ile PEŞİN ÖDEMELİ olarak göndermek istiyorum. İade Onay Kodu: .................' diyerek uygun fiyata gönderim yapabilirsiniz.

4- İade ve değişim işlemlerinin daha hızlı gerçekleşmesi için, siparişiniz ile birlikte gönderilen İADE / DEĞİŞİM FORMU nu okunaklı bir şekilde doldurmayı unutmayın. 

5- Ürünlerin iade ve değişim süresi, teslim tarihinden itibaren 14 gündür.

6- İade edilecek ürünler mutlaka ürünün faturası ile birlikte gönderilmelidir. İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

7- Değişim şartları, iade şartları için de geçerlidir.

8- Satın aldığınız ürünü geri gönderirken paketin içine, istediğiniz değişikliği veya iade nedenini gibi bilgileri içeren İADE / DEĞİŞİM FORMU nu eklemeyi unutmayınız.

9- Para iadeleri, iade ürünün teslim alınmasını takip eden 10 iş günü içinde yapılmaktadır. 

10- Sevkiyat esnasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kargo firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe bir zarar varsa tutanak tutarak ürünü teslim almayınız. Aksi takdirde kargo firmalarının hiçbir sorumluluk kabul etmediğini unutmayınız.

11- Kargo gönderimleriniz için adresimiz: 

ÇORLU MEDİKAL - Adres: Kazımiye Mah. Omurtak Cad. No: 128/B Çorlu/TEKİRDAĞ - 0538 541 70 97